ПРО НАС

ЄДРПОУ 25180090
Ліцензія: 21/0711-М видана МОЗ України рішенням №2099 від 15.11.2018.
Договор с НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій № 0000-P05M-M000 від 15.01.19.

У своїй діяльності Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 3" Харківської міської ради (надалі Підприємство) керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, документами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, актами Президента України, нормативними та методичними документами Міністерства охорони здоров’я України, рішеннями Харківської міської ради та її виконавчого комітету,наказами Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради, Статутом та іншими нормативними актами;

Основна мета Закладу – здійснення медичної практики, а також забезпечення і задоволення потреб населення у кваліфікованій лікувально – профілактичній допомозі, а також забезпечення кваліфікованою, в тому числі невідкладною, медичною допомогою прикріпленого населення в умовах Установи та вдома.

Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка № 3" Харківської міської ради надає послуги по медичному обслуговуванню населення Немишлянського району і розташований за адресою: м.Харків, вул. Рибалка,12.

Чисельність закріпленого населення становить 55373 чол. На балансі поліклініки перебувають окремо розташовані будівлі поліклініки, шкірно-венерологічного відділення, будівля гаражів і приміщення жіночої консультації, будівля відділення сімейної медицини с.Садки. Також поліклініка орендує приміщення, де розташовано відділення сімейної медицини с. Немишля.

КНП"Міська поліклініка № 3" Харківської міської ради в своїй структурі має:

 • 2 амбулаторії,
 • хірургічне відділення,
 • шкірно-венерологічний диспансер,
 • неврологічне відділення,
 • відділення сімейної медицини, денний стаціонар на 24 ліжка.

Поліклініка на 750 відвідувань, прийом ведеться за спеціальностями: 

 1. Стаціонар денного перебування на 24 ліжка, з них в жіночій консультації – 4 ліжка;
 2. У відділеннях с. Садки та с. Немишля – 6 ліжок.

В поліклініці створені умови для проведення комплексного обстеження:

 • ультразвукової діагностики,
 • електрокардіограми,
 • рентгенологічного,
 • ендоскопічне,
 • клініко-діагностичної лабораторії,
 • фізіотерапії,
 • кабінету лікувальної фізкультури.

В поліклініці працюють: 284 медичних працівників, лікарів – 84, 1 кандидат медичних наук.

Заклад діє на території Немишлянського району міста Харкова. Медичною допомогою, медичними та медико-соціальними послугами Закладу можуть безпосередньо користуватися всі мешканці цього району, інші громадяни – за особистими заявами і направленням інших лікувальних закладів згідно чинного законодавства України.

Майно Закладу складають основні фонди та оборотні засоби, а також інші матеріальні цінності, вартість яких відображається на його самостійному балансі.

Майно Закладу є комунальною власністю територіальної громади м. Харкова в особі Харківської міської ради та належить Закладу на праві оперативного управління на підставі договору, укладеного з управлінням комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради.